MY FIT BODY
MyFitness kontseptsioon lihasvastupidavustreening kogu kehale, pikkusega 50min. Treening algab soojendusega ja lõppeb lühikese venitusosaga ning tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone. Treeningprogramm vahetub iga kahe kuu tagant ja sobib kõigile.
MY FIT ABS
30minutiline kerelihaste kontseptsioon treening. Koormust saavad peamiselt kõhulihased, aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise (tugeva) korseti! Just nende lihasgruppide tugevus näitab kui tugev Sa tegelikult oled ja on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks. Treeningprogramm vahetub iga kahe kuu tagant ja sobib kõigile.
CARDIO SCULPT
45-minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
CARDIO ARMS
Lühike, 30 minutit kestev treening, mis keskendub lisaks liikumisele ja koormuse andmisele ka käelihastele. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg hantleid. 
CARDIO LEGS
30-minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
MYFIT BARRE
Kogu keha treening, milles on kaasatud lihastreeningust/pilatesest/balletist inspireeritud liikumisi ja harjutusi. Tegemist on lihasvastupidavustreeninguga ning ei hõlma tantsu ega balletti.